horizontal vertical
předchozí další
skryj/ukaž

Art Glass

České křišťálové lustry ArtGlass
Společnost ArtGlass, založena v roce 1993 se sídlem v České republice v Jablonci nad Nisou, ve městě známém jako město skla a bižuterie, je jedním z předních výrobců tradičních českých křišťálových svítidel a českých křišťálových lustrů. V roce 2013 společnost oslavila 20 let svého úspěšného působení na světovém trhu.

Specialitou společnosti ArtGlass je výroba atypických zakázkových svítidel velkých rozměrů. Díky vysoké flexibilitě firmy a moderním technologiím navrhneme, vyrobíme a v krátké dodací lhůtě při maximálním důrazu na kvalitu dodáme téměř jakékoliv křišťálové svítidlo. Výroba zakázkových a speciálních křišťálových svítidel je pro nás skutečným smyslem a radostí.

Sortiment rezidenčních svítidel ArtGlass nyní čítá více než 1000 jedinečných výrobků. Jsou to zejména tradiční křišťálová svítidla a křišťálové lustry se skleněnými rameny, svítidla s kovovými rameny, přisazená a košová stropní svítidla, svítidla s odlitkovými rameny, tradiční křišťálová svítidla Marie Terezie a moderní křišťálová svítidla. Je samozřejmostí, že nabídku výrobků usilovně rozšiřujeme.

Prohlédněte si zboží v katalogu:

Art Glass Art Glass
Art Glass Art Glass
Art Glass Art Glass
Art Glass