horizontal vertical
předchozí další
skryj/ukaž

Elite Bohemia

Společnost ELITE BOHEMIA byla založena v roce 1996, v době, kdy se v České republice začala opět rozvíjet soukromá výroba svítidel. U jejího zrodu stáli a dodnes ji řídí lidé, kteří zasvětlili svůj život sklu a mají s výrobou svítidel bohaté zkušenosti. Společnost ELITE BOHEMIA, jeden z největších výrobců ověskových svítidel na světě, navazuje na staletími prověřenou tradici výrobců svítidel v Čechách a dále ji rozvíjí.

Předností firmy je její otevřenost všem tvůrčím návrhům, ať již pocházejí z projektových kanceláří či od běžných zákazníků. V naší návrhářské dílně vznikly takové lustrařské dopňky jako je lipna, převlek či skleněný u kahanu tvarovaný zákrut – ramínko, nové dekory broušeného a přejímaného skla.

Při tvorbě svítidel používáme kvalitní materiály a tradiční i nové výrobní postupy. Na našich lustrech najdete křišťálové sklo lisované i ručně broušené, sklo ručně malované a zdobené zlatem i sklo dvouvrstvé ručně probrušované.

Používáme strojně broušené ověsy, a to jak s vysokým obsahem olova (Strass Swarovski), tak bezolovnaté (Spectra Swarovski), precizně zpracované a vysoce kvalitní ověsy historického typu české i zahraniční provenience. Záleží skutečně jen na přání konkrétního zákazníka.

Ve výrobním programu firmy jsou zařazena svítidla bytového charakteru v širokých cenových úrovních i originální svítidla vyráběna na zakázku, která představují skutečná mistrovská díla. Setkáte se s nimi v celé Evropě, od Velké Británie po Rusko, ale také ve Spojených státech, Číně, Indonésii a Indii.

Hlavní snahou a prvořadým cílem je spokojenost Vás, našich zákazníků. I nadále chceme přinášet na trh stále nové typy lustrů, které by Vás svým provedením zaujaly a do Vašich domovů přinesly radost a krásu.

Prohlédněte si zboží v katalogu:

Elite Bohemia