horizontal vertical
předchozí další
skryj/ukaž

Herman

Pod značkou Herman Vám nabízíme zcela originální a luxusní svítící objekty a lustry, které vyrábí a dodává výhradně česká firma ALDIT, s.r.o.

Originalita je v estetickém pojetí luxusních svítidel a v jedinečností jejich zdobení. Základní nosné prvky jsou skleněné a jsou vyrobené ve vlastním sklářském provozu chráněnou technologií, jsou zdobené oplétáním ručně tvarovanými mosaznými prvky, na které jsou pod přísnou kontrolou galvanicky naneseny ušlechtilé kovy (zlato, stříbro). Tyto prvky jsou vzájemně spojeny technikou ručního pájení, v žádném případě nejsou lepeny. Kovové prvky jsou chráněny speciálním lakem, před vlivy prostředí a k usnadnění údržby.

Vzhledem k tomu, že firma ALDIT není montážní firmou závislou na subdodavatelích, má celou výrobu pod kontrolou, jak po stránce kvalitního zpracování, tak i z hlediska bezpečností pro uživatele.
Tyto výrobky se řadí ke špičkovým světovým výrobkům v oboru. Jde výhradně o zakázkovou výrobu, takže výsledný tvar, velikost, intenzita svícení, jsou výsledkem technických možností a představ zákazníka.

Každý svítící objekt má svůj certifikát a projde důslednou výstupní kontrolou, včetně kontroly bezpečného zapojení všech vodičů. Jde o unikáty, které jsou rodinnou investicí a nebudou ztrácet stářím hodnotu. Jsou hlavně určeny pro chrámové, zámecké a zajímavé rezidenční objekty. Jsou pro zákazníky vybraného vkusu, které nezasáhla vlna bezduchého a neosobního modernizmu. Přinášejí do interiéru nejenom krásu ale i pocit určité výjimečnosti.

Prohlédněte si zboží v katalogu:

Herman Herman
Herman  Herman