horizontal vertical
předchozí další
skryj/ukaž

Royal Crown Derby

Royal Crown Derby Porcelán Společnost je vlastněna jedním ze světově nejuznávanějších keramické značek, Steelite International, která má sídlo v anglickém "porcelánek". Zaměstnává 200 kvalifikovaných řemeslníků a vyrábí v nejvyšší kvalitě English Fine Bone China ve svém závodě na čtyři a půl akrů místě v Osmaston Road, v Derby, Anglie

Společnost vyrábí kostního porcelánu nádobí, dárkové a sběratelské, na prodej především v Číně a skleněných prodejců a obchodních domů, a to jak ve Velké Británii a v zámoří.

Společnost také provozuje populární návštěvnické centrum na Osmaston silnici, zajištění cesty továrny, muzeum, továrna obchod a restaurace.

Tato továrna byla založena v roce 1878, ale firma stopuje jeho původy k původní továrny, která byla zřízena v Nottingham Road ve městě asi 1750. Královna Viktorie uděleno povolení zahrnout titul "královský" v názvu firmy v roce 1890.

K dispozici je také pobočka Royal Crown Derby v North Hollywood, Kalifornie, USA, zodpovědný za prodej a distribuci v této zemi.

Browse products in catalog:

Royal Crown Derby Royal Crown Derby
Royal Crown Derby  Royal Crown Derby
Royal Crown Derby Royal Crown Derby